Sebeobrana v Brně

reálná sebeobrana

Vůči násilí není imunní nikdo. Každému z nás se může stát, že se stane obětí násilného činu. Sebeobrana, zvládnutá alespoň v základních principech, by nám měla pomoci nebezpečnou situaci vyřešit rychle a efektivně. V našem oddíle Kung Fu se sebeobraně věnujeme v poměrně velkém rozsahu již po mnoho let. Nácvik reálných situaci je jedinečnou příležitostí, jak se naučit správně rozhodovat ve stresových situacích a použít správné techniky, pokud již ke konfliktu dojde.

V letošním roce se budeme věnovat sebeobraně i ve speciálním bloku otevřeném nejen zájemcům o naše bojové umění, ale všem, kteří se chtějí naučit správně bránit. Speciálními tématy pak budou sebeobrana žen a sebeobrana dětí, které mají každá svá specifika.

Přijďte si vyzkoušet pod vedením zkušených instruktorů reálnou sebeobranu do naší tělocvičny v centru Brna. Komplexní trénink začínáme od naprostých základů, takže se přidat může každý, kdo má zájem a chuť se naučit praktické techniky a celkově výrazně zvýšit svou šanci kontrolovat situaci. Nově jsou pro zájemce pro pouhou sebeobranu připravené stránky Combatives Brno, zaměřené čistě na reálnou sebeobranu.

reálná sebeobrana