Letní soustředění 2019

Chata-Blatiny

Termín akce

20. 7. – 27. 7. 2019, Blatiny 33 (u Žďáru n. Sázavou)

Kdo se může přidat?

Všichni naši cvičenci, či jejich rodinní příslušníci či známí. Standardně 8+ let, v případě pokud jsou děti samostatné, či mají doprovod, mohou i mladší.

Ubytování

Chata VHS Brno – vícelůžkové pokoje, jednodušší vybavení, rekonstruované sociální zařízení je společné, společenská místnost, vybavená kuchyně. Fotky z ubytování najdete na interním webu, FB  nebo na VHS Brno – BlatinyS sebou spacák, případně i prostěradlo.

Mapka Street View

Chata-Blatiny

Strava

Obědy a večeře (polévka, hlavní jídlo) přímo na chatě (opět vlastní kuchař). V případě zájmu je možno jídlo odhlásit, ale pouze na celý pobyt. Vzhledem k tomu že kuchař bude pro přípravu obědů využívat obě kuchyně, je možno kuchyňku využívat k přípravě vlastních pokrmů pouze omezeně po domluvě!

Děti a mládež 6 – 18 let

Mají zajištěn mimotréninkový program (vycházky, stolní hry, stezka odvahy atd.), dozor, pitný režim i snídaně a svačinky. Prosím nedávejte dětem s sebou cennosti – zejména elektroniku. Jelikož jedou na sportovní soustředění, rádi bychom, aby se také zdravě stravovali, proto jim prosím s sebou nedávejte sladkosti, čipsy atd. Děkujeme :).

Díky finanční podpoře města Brna mají děti a junioři i za těchto podmínek stejnou cenu jako ostatní účastníci. V letošním roce bude dotace na jedno dítě činit 650,- Kč.

Doprava na soustředění

Dopravu si zajišťuje každý individuálně – neměl by být problém vejít se k někomu do auta.

Ostatní

S sebou tréninkový oděv na ven, cvičí se (téměř) za jakéhokoliv počasí. V dosahu jsou 3 – 4 restaurace, kavárna/cukrárna, jízdárna, skály na lezení, rybník, ping pong, ohniště, hřiště na volejbal… Vhodné je drobné kapesné, neberte si prosím cennosti.

Program

Tréninky různého zaměření až 5x denně. Vybírat můžete z kondičních tréninků, tréninků sebeobrany, sportovního boje, forem, tréninků základů. Dále bude zahrnut strečing a dechová cvičení (čchi kung) či meditace.

Mimo tréninky samozřejmě budou k dispozici karetní a deskové hry, budeme promítat fotky a filmy, čeká vás filozofický večer i bečička ve sklepě 

Organizace příjezdu a odjezdu

Tréninky začnou v sobotu odpoledne společně cca 17.00 – 18.00 (od 16.00 hod. je možno se ubytovávat), poté večeře.
Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne, následuje večeře, opékání a v sobotu v 10.00 odjezd.

Kontakt na organizátora a trenéra – Jiří Holáň tel. 605 521 525

Letní škola 2017