Letní Kung-fu soustředění 2019

Letní Kung-fu soustředění 2019

Již po 14. jsme letos završili naši tréninkovou sezónu letní školou v Blatinách. Tréninkový program byl naplněný od svítání do noci, po celý týden. Měli jsme skvělou možnost sáhnout si na dno našich sil a posunout se dál v mnoha věcech, které k tradičnímu Kung-fu patří. Ještě před ranním během byl prostor pro trénink zbraní. Po běhu následovala ranní rozcvička a čchi kung. Po snídani byl blok základních dovedností – stínové drily, práce ve dvojici, trénink s lapami a otužování. Po obědě jsme stihli masáže, či meditace, další trénink se zbraněmi, sparingové formy i sparingy samotné. Mou oblíbenou částí byly večerní výzvy – např. 6 minutová mešita s teaserem a pepřovým sprejem, 1000 přeskoků přes švihadlo nebo hodinový běh po okolí Blatin se západem slunce. Mimo tyto pravidelné tréninky proběhlo i promítání filmů, bojovka pro děti, modelové situace, či „filosofický večer“. Soustředění jsme završili pátečním táborákem.
Chtěl bych tímto poděkovat všem instruktorům, kteří pomáhali s organizací a také vám všem za mnoho nezapomenutelných okamžiků.

Soustředění je za námi a od září se rozjíždí tréninky opět naplno! Máme pro vás nachystány tréninky tradičního Kung-fu pro dětí 6-11 let i Kung-fu pro dospělé. V úterky potom reálnou sebeobrana pro děti a dospělé. Těšíme se brzy na viděnou.

Dan

Letní Kung-fu soustředění 2019

Zde najdete fotky z našeho soustředění. 🙂

Letní Kung-fu soustředění 2019