Letní soustředění Kung Fu na Vysočině

Chata-Blatiny

Tak jako v minulých letech tak také letos náš oddíl pořádá letní školu Kung Fu na Vysočině.

Termín letní školy Kung Fu

23. 7. – 30. 7. 2016, Blatiny 33 (u Žďáru n. Sázavou)
 

Ubytování

Chata VHS Brno – vícelůžkové pokoje, jednodušší vybavení, rekonstruované sociální zařízení společné, společenská místnost, vybavená kuchyně. Fotky z ubytování najdete na interním webu, FB  nebo na VHS Brno – Blatiny. S sebou spacák, vhodné je i prostěradlo.
Mapka Street View

Chata-Blatiny

Strava

Obědy a večeře (polévka, hlavní jídlo) přímo na chatě (opět vlastní kuchař). V případě zájmu je možno jídlo odhlásit, ale pouze na celý pobyt. Vzhledem k tomu, že kuchař bude pro přípravu obědů využívat obě kuchyně, je možno kuchyňku využívat k přípravě vlastních pokrmů pouze omezeně po domluvě!

Platba

Cena 3.500,- Kč. Nevratnou zálohu 1000,- Kč je potřeba zaplatit do 30.6. (po tomto datu přirážka +500,- Kč k ceně), nebo do vyčerpání kapacity. Doplatek v hotovosti při příjezdu.

Děti a mládež 6 – 12 let

Mají zajištěn mimotréninkový program (vycházky, stolní hry, stezka odvahy atd.), dozor, pitný režim i snídaně a svačinky. Nezapomeňte vzít kartičku pojišťovny s sebou!

Doprava

Dopravu si zajišťuje každý individuálně – neměl by být problém vejít se k někomu do auta.

Ostatní

S sebou tréninkový oděv na ven, cvičí se (téměř) za jakéhokoliv počasí.
V dosahu jsou 3 – 4 restaurace, kavárna/cukrárna, jízdárna, skály na lezení, rybník, ping pong, ohniště, hřiště na volejbal… Vhodné je drobné kapesné, neberte si prosím cennosti.

Program

Tréninky různého zaměření až 5x denně. Vybírat můžete ze základních drilů, tréninků na formy, dále budou kondiční tréninky, workshopy sebeobrany, sportovní boj, samozřejmě strečing a dechová cvičení (čchi kung) či meditace.
Mimo tréninky budou k dispozici karetní a deskové hry, budeme promítat fotky a filmy, čeká vás filozofický večer i bečička ve sklepě 😉

Organizace

Tréninky začnou v sobotu odpoledne společně cca 17.00 – 18.00 (od 16.00 hod. je možno se ubytovávat), poté večeře.
Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne, následuje večeře, bečka + opékání a v sobotu v 10.00 odjezd.
Kontakt na organizátora a trenéra – Jiří Holáň tel. 605 521 525