Letní soustředění 2021

Letní Kung-fu soustředění 2019

Termín akce: 17. 7. – 24. 7., Blatiny 33 (u Žďáru n. Sázavou).

Kdo se může přidat? Všichni naši cvičenci. Při volné kapacitě i jejich rodinní příslušníci či známí. Standardně 8+ let, v případě pokud jsou děti samostatné, či mají doprovod, mohou i mladší.

Ubytování

Chata VHS Brno – více lůžkové pokoje, jednodušší vybavení, rekonstruované sociální zařízení společné, společenská místnost, vybavená kuchyně. Fotky z ubytka najdete na interním webu nebo FB nebo na http://www.vhsbrno.cz/blatiny/.

S sebou

Spacák, případně i polštář, či prostěradlo.

Tréninkový oděv na ven, cvičí se (téměř) za jakéhokoliv počasí.

Prosím nedávejte dětem s sebou cennosti – zejména elektroniku. Jelikož jedou na sportovní soustředění, rádi bychom, aby se také zdravě stravovaly, proto jim prosím s sebou nedávejte sladkosti, čipsy, colu, atd. Děkujeme :).

Strava

Obědy a večeře (polévka, hlavní jídlo) přímo na chatě (opět vlastní kuchař). V případě zájmu je možno jídlo odhlásit, ale pouze na celý pobyt. Vzhledem k tomu že kuchař bude pro přípravu obědů využívat obě kuchyně, je možno kuchyňku využívat k přípravě vlastních pokrmů pouze omezeně po domluvě!

Platba

Cena 4800,- Kč (sleva 500,- při platbě zálohy do 30.6., hlásit se je možné i poté, až do vyčerpání kapacity).

  • Na soustředění se přihlásíte složením nevratné zálohy 1000,- Kč (hotově či na účet; POZOR – máme novou banku – 510 325 1702/2010).
  • Jakmile máte zaplacenou zálohu, můžete si vybrat pokoj.
  • Po dohodě je možno přijet i na část LŠ (cena 800 Kč/den včetně ubytování, stravy a tréninků, při nahlášení po 30.6 poté 900 Kč/den).
  • Doplatek částky do 10.7. na účet, nebo hotově.
  • V případě, že nebude možné soustředění uskutečnit z důvodů opatření vlády, vám vrátíme celou částku zpět.
  • Pokud přijedete na část LŠ a nevíte ještě přesně dny – doplatíte zbytek financí na místě – prosím dejte vědět dopředu, že je to Váš případ a také zhruba které dny dorazíte.
  • Doprovod, který se nebude účastnit tréninků, bude mít cenu individuální – kontaktujte prosím trenéra.

Děti a mládež 8 – 18 let mají zajištěn mimotréninkový program (vycházky, stolní hry, stezka odvahy atd.), dozor, pitný režim i snídaně a svačinky. Cena pro děti a mládež je stejná jako pro ostatní účastníky, díky dotaci města Brna na jejich ubytování (700 Kč na dítě).

Doprava

Dopravu si zajišťuje každý individuálně – neměl by být problém vejít se k někomu do auta.

Ostatní

V dosahu jsou 3 – 4 restaurace, kavárna/cukrárna, jízdárna, skály na lezení, rybník, ping pong, ohniště, hřiště na volejbal… Vhodné je drobné kapesné, neberte si prosím cennosti.

Program

Tréninky různého zaměření po celý den. Vybírat můžete z kondičních tréninků, tréninků sebeobrany, sportovního boje, forem, tréninků základů. Dále bude zahrnut strečink a dechová cvičení (čchi kung) či meditace a masáže.

Mimo tréninky samozřejmě budou k dispozici karetní a deskové hry, budeme promítat fotky a filmy, čeká vás filozofický večer i bečička ve sklepě 😉

Organizace

Tréninky začnou v sobotu odpoledne společně cca 17.00 – 18.00 (od 16.00 hod. je možno se ubytovávat), poté večeře.
Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne, následuje večeře, opékání a v sobotu v 10.00 odjezd.