Letní soustředění 2017

Letní škola 2017

Termín akce

15. 7. – 22. 7. 2017, Blatiny 33 (u Žďáru n. Sázavou)

Kdo se může přidat?

Všichni naši cvičenci, či jejich rodinní příslušníci či známí. Standardně 8+ let, v případě pokud jsou děti samostatné, či mají doprovod, mohou i mladší.

Ubytování

Chata VHS Brno nám nabízí vícelůžkové pokoje s jednodušším vybavením, hezky rekonstruované sociální zařízení je společné, společenská místnost, vybavená kuchyně. Fotky z ubytování najdete na interním webu, FB  nebo na VHS Brno – Blatiny. S sebou spacák, vhodné je i prostěradlo.

Mapka Street View

Chata-Blatiny

Strava

Obědy a večeře (polévka, hlavní jídlo) přímo na chatě (opět vlastní kuchař). V případě zájmu je možno jídlo odhlásit, ale pouze na celý pobyt. Vzhledem k tomu že kuchař bude pro přípravu obědů využívat obě kuchyně je možno kuchyňku využívat k přípravě vlastních pokrmů pouze omezeně po domluvě!

Platba

Nevratnou zálohu 1000,- Kč je potřeba zaplatit do 30.6. Doplatek v hotovosti na místě.

Zřejmě opět budeme mít letos nějaká lůžka navíc, tak pokud máte zájem je možno vzít s sebou i civilisty, kteří se nebudou účastnit tréninkového programu. Ti budou platit pouze ubytování a stravu – bližší info u Jirky.

Děti a mládež 8 – 12 let:

Mají zajištěn mimotréninkový program (vycházky, stolní hry, stezka odvahy atd.), dozor, pitný režim i snídaně a svačinky.

Doprava na soustředění

Dopravu si zajišťuje každý individuálně – neměl by být problém vejít se k někomu do auta.

Ostatní:

S sebou tréninkový oděv na ven, cvičí se (téměř) za jakéhokoliv počasí. Přibalte i hudební nástroje a dobrou náladu :).

V dosahu jsou 3 – 4 restaurace, kavárna/cukrárna, jízdárna, skály na lezení, rybník, ping pong, ohniště, hřiště na volejbal… Vhodné je drobné kapesné, neberte si prosím cennosti.

Program

Tréninky různého zaměření až 5x denně. Vybírat můžete z kondičních tréninků, tréninků sebeobrany, sportovního boje, forem, tréninků základů. Dále bude zahrnut strečing a dechová cvičení (čchi kung) či meditace.
Letos bude program lehce jiný než na minulých soustředcích – více se podíváme na formy, každopádně v nabídce bude i sportovní boj (boj v postoji i na zemi), modelovky, tématické workshopy.

Pokud máte nějaký trénink, který by jste chtěli určitě zařadit, dejte mi vědět, uvidíme co je možno udělat ;).
Mimo tréninky samozřejmě budou k dispozici karetní a deskové hry, budeme promítat fotky a filmy, čeká vás filozofický večer i bečička ve sklepě 😉

Organizace příjezdu a odjezdu:

tréninky začnou v sobotu odpoledne společně cca 17.00 – 18.00 (od 16.00 hod. je možno se ubytovávat), poté večeře.
Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne, následuje večeře, bečka + opékání a v sobotu v 10.00 odjezd.

Kontakt na organizátora a trenéra – Jiří Holáň tel. 605 521 525

Letní škola 2017