KLUBOVNA

Jak klubovna funguje?

Pravidelné tréninkové aktivity zatím budou ve čtvrtek – vždy podle aktuálního rozpisu.

Volné tréninky réninky budou fungovat v „Hongkongském stylu“ – tj. bude k dispozici tělocvična, vybavení (časem) a já – snad už bez berlí. V rámci volného tréninku můžete přijít kdy chcete, na jak dlouho chcete, sjet co chcete s jakou intenzitou chcete, nebo si jen dát čaj, nebo deskovky, nebo si pokecat…. a nebo kombinaci toho všeho :).

V Hongkongu je všude málo místa, takže trénink probíhá tak, že pár lidi trénuje, pár odpočívá, někteří si povídají… a průběžně se lidé na ploše mění tak, aby si zatrénoval každý. Takto podobně budou fungovat i tréninky v klubovně.

K dispozici bude vybavení na posilování, lapy na bouchání, ale primárně jsou volné tréninky určené na formy.

Občas zde bude uzavřený trénink pro zvané. Průběžně bych rád přidal i řízené tréninky na různá témata (box, meditace,…). A také přibydou další, mimo tréninkové akce.

Momentálně je v klubovně ještě volno v pondělí. Tak hledám někoho, kdo by si ten prostor chtěl pronajmout (tanečníci, jogíni,…). Víte o někom? Dejte mi vědět… děkuji 🙂

Platba za trénink.

Od března jsou tréninky v klubovně zpoplatněny. Doporučená částka za jeden trénink je 100 Kč, které prosím dejte do kasičky na „baru“. Částka je pouze doporučená, tzn. můžete dát více, nebo méně, dle svých možností a toho, jak vám trénink „sednul“. Rád bych, aby se na trénink mohli přidat i ti z vás, kteří mají hlouběji do kapsy (např. studenti). Tréninky jsou zcela zdarma pro instruktory a ty z vás, kteří pomáháte s chodem klubu.

Jak se tam dostat?

Klubovna je na Josefské 1, v centru Brna. Po vstupu do OD Klášter se dejte doprava a pokračujte chodbou dále kolem květinářství, vinárny a dětské čajovny dále dozadu (jděte po směrovkách k výtahu). Na konci chodby se dejte po schodech nahoru do prvního patra a po pravé ruce za výtahem nás najdete.