Tréninky dětí

Ahoj či dobrý den. 😊

Od 18.9. opět začínají pravidelné tréninky Kung-fu i sebeobrany. Tréninky Kung-fu pro děti budou opět ve středu na SPŠ Stavební – Kudelova 8.

15.00 – 16.00 děti – nováčci a mírně pokročilí

16.00 – 17.15 středně pokročilé a pokročilé děti.

Aby děti mohly chodit na trénink od 16.00 hodin, potřebuji, aby zvládly 10 precizních angličáků a pamatovaly si kus formy, kterou jsme v minulém roce pilovali.

Zároveň pokročilé děti (zejména ty, které chodí již několik let a je jim 11+ let) by mohly zvážit již přechod mezi juniory a dospělé, či alespoň se zdržet ještě po svém tréninku na trénink se zbraněmi. Kompletní rozvrh zde:
https://www.hunggar.cz/treninky-a-ceny/

Pokud si nejste jisti, kam má vaše dítě přijít, klidně mi napište či zavolejte, a nebo to můžeme vyřešit i po prvním tréninku v září. 😊.

V letošním roce došlo k navýšení ceny na 2000Kč/ pololetí. V této ceně mají děti až 2 tréninky týdně. Středeční Kung-fu mohou zkombinovat například s tréninkem sebeobrany v úterý (https://www.combatives-brno.cz/rozvrh-a-ceny/). Dále nově poskytujeme rodinnou slevu pro 2 a více členů domácnosti, kteří k nám chodí na tréninky.

Na závěr bych vás rád požádal o znovu vyplnění GDPR, resp přihlášky na tréninky. Nový systém vám vygeneruje QR kód pro platbu a po zaplacení vám automaticky přijde potvrzení, které můžete využít například pro příspěvek od pojišťovny. Přihlášku najdete zde:
https://hunggar.dtap.cz/register/?link=3

Systém nicméně zatím neumí sám nastavit rodinnou slevu, info jak tuto slevu uplatnit najdete v často kladených otázkách zde: https://www.hunggar.cz/prihlaska/#faq.


Děkuji, přeji příjemný zbytek léta, s pozdravem

Jiří Holáň, trenér.