Znovu rozjíždíme tréninky!

Kung-fu trénink venku

Update 13.5.: Kudelka stále zavřená, dnešní trénink bude tedy venku. Předpověď na 16.00 na děti vypadá pozitivně, než vyrazíte vy starší, tak se raději podívejte na aktuální předpověď. Já tam každopádně budu :).

Od pondělí 11.5. opět rozjíždíme pravidelné tréninky. Budou s jistým omezením, ale věřím, že to zvládneme 🙂. Bude potřeba dodržet spoustu hygienických pravidel a nařízení včetně toho, že nepůjde využít sprchy a šatny. V příštím týdnu uděláme tréninky podle improvizovaného rozvrhu a pokud vše půjde dobře, vrátíme se od dalšího týdne k plnému rozvrhu. Tzn. v týdnu od 11.5. budou tréninky následovně:

PondělíKung-fu začátečníci i pokročilí 17.30 – 19.00 – Šujanovo náměstí 1.

Úterý – sebeobrana 18.30 – 20.00 – Šujanovo náměstí 1.

Středa – trénink dětí 16.00 – 17.15 – Kudelova 8, nebo park u nám. 28. října.

Středa – Kung-fu trénink začátečníci i pokročilí 17.30 – 19.00 – Kudelova 8, nebo park u nám. 28. října. Střední škola stavební na Kudelové zatím nevím, jestli bude přístupná, tak podle situace bude trénink buď v ní, nebo v parku před ní.

Soukromé tréninky pojedou již také normálně. Na tréninky se již nemusíte nijak hlásit. Koncem příštího týdne situaci vyhodnotím a doufám, že se vrátíme k plnému tréninkovému rozvrhu. Budu se těšit na viděnou.

Bohužel, současná omezení zatím neumožňují zrealizovat tréninkový víkend pro děti, který měl být o víkendu 15. – 17. května, tento tudíž ruším bez náhrady. Na druhou stranu zdá se, že letní soustředění 18. – 25. července se konat bude.