Trénink s Leonem pro děti a začátečníky

Na konci října nás navštíví jeden z mých kung-fu učitelů – Leon Dogan. Leon trénuje od svých šesti let, má tedy skoro čtyřicet let praxe s tréninkem bojových umění i sportů a docela dost zkušeností i z boje na ulici. Předtím než si otevřel svou školu v Londýně mj. žil skoro tři roky v Hong Kongu, kde krom práce fakticky jen trénoval kung-fu. Leon je navíc skvělým učitelem a jeho tréninky jsou vždy velký zážitek 😊.
Společně jsme se domluvili i na tréninku pro děti a letošní nováčky.

Děti – neděle 29.10. 2023

17.15 – 18.15 hodin, Šujanovo náměstí 1. Trénink je určen novým dětem i těm pokročilým a je zdarma. Je potřeba se na něj pouze nahlásit – osobně, sms či emailem. Trénink bude v angličtině s překladem do češtiny.

Nováčci – pátek 27.10.2023

Stínové a partnerské drily na rozvoj základních technik a bojových dovedností. Leon nabídl, že ho udělá zábavnou cestou, takže počítejte s velkým zážitkem 😊. Trénink proběhne na Šujanově náměstí 1 od 17.30 – 19.30 hodin. Trénink stojí 600Kč. Následně se půjde na společnou večeři a posléze u čaje můžeme pokračovat v povídání o všem co vás o KF zajímá. Je potřeba se nahlásit dopředu a zaplatit – ideálně hotově.  

Tréninky pro pokročilé nám zaberou zbytek soboty a neděle, pokud se ještě chcete na nějaký přidat domluvte se s Jirkou.