Organizační pokyny k letnímu soustředění na Vysočině:

Blatiny

Příjezd v sobotu 18.7. od 15.30 do cca 17.00, od 17.30 první trénink.

Odjezd v sobotu 25.7. v 10.00 hodin.

Adresa: Blatiny 33 (u Nového Města na Moravě), chata VHS.

https://www.google.cz/maps/

Co s sebou:

Spacák, případně polštářek, oblečení na trénink venku za každého počasí.

Dále se může hodit čelovka, či baterka, hudební nástroj, sportovní náčiní, stolní či deskové hry. Dále se vybavte kartičkou pojišťovny či její kopií. Vezměte i plavky.

Potvrzení o bezinfekčnosti můžete podepsat až na místě. Pokud se jedná o mladistvého pod 18. let a nebude nám ho předávat zákonný zástupce, tak si ho prosím vytiskněte a nabalte mu je.

Také potřebuji mít od všech podepsán souhlas s GDPR. Kdo k nám chodíte cvičit pravidelně a máte ho na jaře či v létě podepsán, tak NEMUSÍTE znovu. Vy ostatní ho najdete zde

Pro rodiče dětí a juniorů pod 18 let:

Drobné kapesné do cukrárny. Prosím, nedávejte dětem s sebou cennosti – zejména elektroniku. Jelikož jedou na sportovní soustředění, rádi bychom, aby se také rozumně zdravě stravovali, proto jim prosím s sebou nedávejte sladkosti, čipsy, ani sladké nápoje. Denní příděl dostanou od nás :).

Stravování

Děti do 12. let mají plnou penzi včetně svačinek a pití. Junioři 13 – 18 let si mohou doplatit snídaně, svačinky, či špekáčky na opékání na celý pobyt za 300Kč.

Doprava

Každý se dopravuje individuálně. Nicméně, pokud sháníte dopravu, či máte volné místo v autě, dejte vědět prostřednictvím dotazníku, rád vás zkontaktuji s někým, kdo vás sveze, či vám přispěje na benzín ;).

Platba:

Doplatek prosím do 10.7. na účet nebo hotově. Pokud přijedete na část Lš a nevíte ještě přesně dny – doplatíte zbytek financí na místě – prosím dejte vědět, jak zhruba to vidíte.

Celková cena je 4500, pokud jste stihli zálohu do 30. 6., tak je sleva 500 Kč (tedy 4000,-).

Zde najdete dotazník ohledně preferovaných snídaní a všech dalších nezbytností :).

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfI3to5xfmkRFvVJ-G-3RujGRsCibBz9ZOoM0qrrJAnPo38hw/viewform?usp=sf_link