Organizační pokyny k letnímu soustředění na Vysočině:

Blatiny 2021

Momentálně je soustředění plně obsazeno – je možné se hlásit jako náhradník (většinou se 2-3 místa na poslední chvíli uvolní).

Začínáme v sobotu 17. 7. Od 16.00 je možno najíždět na chatu, v 17.30 bude první trénink.

V pátek 23.7. od 17.00 bude celotáborová exhibice. Můžete se přijet podívat, zůstat na grilovačku. Pokud bude v chalupě místo, rádi Vás i ubytujeme :).

Pobyt zakončíme v sobotu 24. 7. Odjezd je naplánován po úklidu chalupy, což by mělo být cca v 10.00.

Adresa: Blatiny 33 (u Nového Města na Moravě), chata VHS.

https://www.google.cz/maps/

Co s sebou:

Spacák, případně polštářek, oblečení na trénink venku za každého počasí.

Dále se může hodit čelovka, či baterka, hudební nástroj, sportovní náčiní, stolní či deskové hry. Dále se vybavte kartičkou pojišťovny či její kopií. Vezměte i plavky.

Potvrzení o bezinfekčnosti + čestné prohlášení o testování na COVID-19 můžete podepsat až na místě. Resp. pokud se jedná o mladistvého pod 18 let a nebude nám ho předávat zákonný zástupce, tak si ho prosím vytiskněte a nabalte mu je. Samotestování na Covid je potřeba provést až v sobotu 17. 7., jelikož pro potřeby táborů platí pouze 7 dní.

Také potřebuji mít od všech podepsán souhlas s GDPR. Kdo k nám chodíte cvičit pravidelně a máte ho na jaře či v létě podepsán, tak NEMUSÍTE znovu. Vy ostatní ho najdete zde.

Pro rodiče dětí a juniorů pod 18 let:

Drobné kapesné do cukrárny. Prosím, nedávejte dětem s sebou cennosti – zejména elektroniku. Jelikož jedou na sportovní soustředění, rádi bychom, aby se také rozumně zdravě stravovali, proto jim prosím s sebou nedávejte sladkosti, čipsy, ani sladké nápoje. Denní příděl dostanou od nás :).

Stravování

Děti do 12 let mají plnou penzi včetně svačinek a pití. Junioři 13 – 18 let si mohou doplatit snídaně, svačinky, či špekáčky na opékání na celý pobyt za 300Kč.

Zde najdete dotazník ohledně preferovaných snídaní a všech dalších nezbytností.

Doprava

Každý se dopravuje individuálně. Nicméně, pokud sháníte dopravu, či máte volné místo v autě, dejte vědět prostřednictvím dotazníku, rád vás zkontaktuji s někým, kdo vás sveze, či vám přispěje na benzín ;).

Platba:

Doplatek prosím do 9. 7. na účet nebo hotově. Pokud přijedete na část Lš a nevíte ještě přesně dny – doplatíte zbytek financí na místě – prosím dejte vědět, jak zhruba to vidíte.

Těším se na viděnou 🙂
Jiří Holáň, trenér
Tel. 605 521 525