Organizační pokyny k letnímu kung-fu soustředění na Vysočině

kung-fu letní soustředění 2022


Momentálně je soustředění plně obsazeno – je možné se hlásit jako náhradník
(většinou se 2-3 místa na poslední chvíli uvolní).

Začínáme v sobotu 16. 7. Od 16.00 je možno najíždět na chatu, v 17.30 bude první trénink.

V pátek 22. 7. od 17.00 bude celotáborová exhibice. Můžete se přijet podívat, zůstat na grilovačku. Pokud bude v chalupě místo, rádi Vás i ubytujeme :).

Pobyt zakončíme v sobotu 23. 7. Odjezd je naplánován po úklidu chalupy, což by mělo být cca v 10.00.

Adresa: Blatiny 33 (u Nového Města na Moravě), chata VHS.

Co s sebou:

Spacák, případně polštářek, oblečení na trénink venku za každého počasí.

Dále se může hodit čelovka, či baterka, hudební nástroj, sportovní náčiní, stolní či deskové hry. Dále se vybavte kartičkou pojišťovny či její kopií. Vezměte i plavky.

Také potřebuji mít od všech podepsán souhlas s GDPR. Kdo k nám chodíte cvičit pravidelně a máte ho na jaře či v létě podepsán, tak NEMUSÍTE znovu. Vy ostatní ho najdete zde.

Pro rodiče dětí a juniorů pod 18 let:

Drobné kapesné do cukrárny. Prosím, nedávejte dětem s sebou cennosti – zejména elektroniku. Jelikož jedou na sportovní soustředění, rádi bychom, aby se také rozumně zdravě stravovali, proto jim prosím s sebou nedávejte sladkosti, čipsy, ani sladké nápoje. Denní příděl dostanou od nás :).

Stravování

Děti do 12 let mají plnou penzi včetně svačinek a pití. Junioři 13 – 18 let si mohou doplatit snídaně, svačinky, či špekáčky na opékání na celý pobyt za 400Kč.

Zde najdete dotazník ohledně preferovaných snídaní a všech dalších nezbytností.

Čestné prohlášení

Každé dítě potřebuje podepsané čestné prohlášení. Je možné podepsat přímo na místě, případně pokud jede dítě bez zástupce, prosím vytisknout a dovézt už vyplněné.

Pro potřeby ubytování je nově potřeba zadat i číslo OP či pasu, tak prosím vybavte děti, které již doklad mají i touto informací.

Doprava

Každý se dopravuje individuálně. Nicméně, pokud sháníte dopravu, či máte volné místo v autě, dejte vědět prostřednictvím dotazníku, rád vás zkontaktuji s někým, kdo vás sveze, či vám přispěje na benzín ;).

Platba:

Doplatek prosím do 9. 7. na účet nebo hotově. Pokud přijedete na část Lš a nevíte ještě přesně dny – doplatíte zbytek financí na místě – prosím dejte vědět, jak zhruba to vidíte.

Těším se na viděnou 🙂
Jiří Holáň, trenér
Tel. 605 521 525

Tags: