Náš oddíl Kung-fu v roce 2014

oddíl hung gar Kung-fu Brno

Rok 2014 byl pro náš oddíl lehce klidnější než předchozí léta, přesto mimo pravidelné tréninky za sebou máme téměř 30 dalších akcí, které jsme pořádali, či kterých jsme se zúčastnili ať již v Brně nebo v rámci České republiky, případně EU (semináře, workshopy, soutěže, exhibice, soustředění).

Z mimotréninkových aktivit máme za sebou několik velmi podařených akcí – promítání, přednášky, ale i společné oslavy začátku či konce roku. Naši závodníci se v roce 2014 zúčastnili všech domácích soutěží. Celkově vybojovali přes 30 medailí, včetně titulu Mistra republiky.

Měli jsme možnost zatrénovat si s naším učitelem – Lam Chun Singem Sifu při jeho návštěvě České republiky, stejně tak s jeho dlouholetým žákem Leonem Doganem při návštěvě Londýna. Vrcholem roku bylo rozhodně letní soustředění na Vysočině s více jak sedmdesátkou účastníků. Konec roku se nesl ve znamení hledání nových tréninkových prostor spolu s přípravou nových akcí pro rok 2015. Rozhodně se bude na co těšit ;).

oddíl hung gar Kung-fu Brno