Nábor nováčků do oddílu Kung-fu Brno

Lam Chun Sing

S novým rokem se hodně lidí pokouší změnit své návyky a stereotypy, postoj k životu. Je to čas, kdy si dáváme předsevzetí, že budeme věci dělat lépe než doposud, konečně se naučíme anglicky, budeme mít čas na své přátele, dáme výpověď v nudné práci a konečně začneme dělat co nás baví… Je toho mnoho, co bychom chtěli změnit a jednou z nejčastějších oblastí je také naše zdraví a duševní pohoda.

Pokud máte rádi filmy, kde hlavní roli hrají skvěle zvládnuté bojové sporty a především asijská bojová umění, je tu právě nyní příležitost vydat se na dlouhou cestu za mistrovstvím a dovedností Kung-fu. Slovo Kung-fu není jen spojené s vlastním bojovým sportem, ale zahrnuje celou řadu dalších oblastí našeho života a dá se říci, že každý může dosáhnout svého Kung-fu právě v té činnosti, kterou provozuje. My vám ovšem nabízíme právě onu nejznámější oblast – bojové umění Kung-fu, konkrétně jihočínský styl Hunggar, který nabízí tradiční cvičení pro zdraví a sebeobranu.

Připojte se k našemu oddílu a začněte postupně pracovat na své fyzické a duševní odolnosti, postřehu a sebevědomí. Je to cesta náročná a někdy i vyčerpávající, ale přináší ve svém výsledku nesmírné uspokojení se sebou samým, že dokážete zvládnout všechny překážky a dopracujete se stálého zdraví a odolnosti.

Informace o náboru jsou k dispozici na našich stránkách. Vyzkoušejte si první trénink zdarma a rozhodněte se, zda nová cesta za zdravím v roce 2015 může začít právě u nás.

Nábor do oddílu Kung-fu