Nábor do Kung-fu 2012

nabor-kung-fu-2012

Od září opět probíhá nábor nových žáků, jak dětí tak dospělých. Další informace najdete zde:

Nábor do oddílu Kung Fu

Děti 6 – 11 let

Tréninky dětí budou probíhat vždy v úterý od 16.30 – 18.00 hod. Cena 1100,- Kč/ pololetí. Při platbě na celý školní rok cvičební tričko zdarma. Tréninky začnou v úterý 18. září. Tyto tréninky jsou určeny dětem které k nám přicházejí cvičit poprvé – klukům i dívkám. Až do 9. října si můžete přijít nezávazně vyzkoušet ukázkový trénink.

Tréninky dětí které již chodily v minulých letech zůstávají ve stejných časech jako loni, více informací u trenérů.

Nábor dospělých

Nábor juniorů a dospělých cvičenců (12 let a více) začne od 24. 9., potrvá cca do 22.10. Během této doby si můžete přijít trénink nezávazně vyzkoušet. Jako první trénink je potřeba absolvovat pondělní trénink, kde si vyzkoušíte ukázkovou lekci a zároveň se dozvíte veškeré další podrobnosti ke cvičení.

Časy

Po: 19.30 – 21.00 hod.
St: 19.30 – 21.00 hod.
Pá: 18.00 – 19.30 hod. (tento trénink je zaměřen na rozvoj kondice a silových schopností potřebných pro bojová umění, bojové sporty či sebeobranu).

Z nabízených tréninků si můžete vybrat libovolnou kombinaci – můžete navštěvovat jeden, dva i více tréninků v týdnu. Doporučená kombinace je pondělní a středeční trénink, páteční pak jako doplněk.

Není problém začít trénovat v jakémkoliv věku – mezi našimi žáky jsou děti, které cvičí od 5 let, stejně tak i lidé, kteří začali ve 40. Rovněž žádná zvláštní průprava není vyžadována. Cvičení je fyzicky náročné, nicméně zátěž se bude zvedat postupně tak, aby se každý stihl adaptovat. Cvičení je vhodné pro muže i ženy.

Vybavení na trénink

S sebou pohodlný cvičební oděv (tričko a volné kalhoty), cvičební obuv se světlou podrážkou, případně je možno cvičit bez obuvi. Nezapomeňte pití.

Pro cvičení není potřeba žádný stejnokroj ani specifické vybavení – vše se dá časem zakoupit přímo u nás.

Ceny

  • Děti (trénink v úterý) á 1.100,- Kč/pololetí.
  • Mládež a dospělí á 700,- Kč na měsíc (při platbě 3. a více měsíců sleva 100Kč/ měsíc); cena je stejná ať již navštěvujete jeden nebo všechny tři tréninky v týdnu.
  • Mládež do 15. let á 1500,- Kč/ pololetí.

Při platbě na celý školní rok cvičební tričko zdarma.
Tréninky je možno platit převodem na účet či v hotovosti – další informace získáte na ukázkovém tréninku.

Místo tréninků

Šujanovo náměstí č.1; nachází se mezi Zvonařkou a ulicí Křenová; spojení tramvají 8, 10, 13 zastávka Vlhká či Masná, nebo zastávka Zvonařka linek 9, 12, 40, 47, 48, 49, 51, 60, 61, 63, 67, 77 79, 84.

Ze všech těchto zastávek je to pěšky cca 5 minut.

Parkování osobních aut je možné v celém okolí budovy, v odpoledních a večerních hodinách většinou bez problémů.


Budova školy se nachází v menším parčíku, z čelní strany je označena nápisem Vysoká škola Karla Engliše. Po vstupu vyjděte pár schůdků k vrátnici a za prosklenými dveřmi se dejte doprava, na konci chodby pak doleva až k místnosti č. 22.

V budově školy máme k dispozici 2 vybavené tělocvičny, které slouží jen pro nás. Obě jsou v přízemí, jedná se o místnosti č. 22 a 37. Nasměrují vás vrátní či šipky.

Kontakt

Další info podá p. Jiří Holáň, tel.: 605 521 525, email: info@hunggar.cz

nábor kung fu leden