Kung-fu nábor nováčků – září 2024

kung-fu aktualita

Zveme vás na ukázkové tréninky Kung-fu, které se konají od pondělí 23. září až do středy 16. října.

Kung-fu nábor děti

Tyto tréninky jsou určeny pro děti, které k nám přicházejí trénovat poprvé. Máme pro ně připraven ukázkový trénink všeho, co musí mladí bojovníci ovládat. Chceme, aby naši bojovníci byli fyzicky zdatní, obratní i rychlí. Hry se budou střídat s náročným tréninkem úderů či kopů, budeme otužovat tělo i mysl. Společně budeme pracovat na disciplíně a zodpovědnosti.

Na ukázkový trénink není potřeba se nahlašovat, prostě si přijďte kteroukoliv středu trénink vyzkoušet. Pokud se vám trénink bude líbit anebo jste již nyní rozhodnuti, že budete chtít trénovat pravidelně, tak vás žádáme o registraci a vyplnění přihlášky, která je již spojená s platbou. Ukázkové tréninky jsou zdarma.

S sebou na trénink potřebujete volný cvičební oděv a pití. Cvičit lze v sálové obuvi, či bosky.

Máte-li další otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Rozvrh tréninků dětí

 děti nábor 2024

Kung-fu nábor dospělí a junioři

Ve společné skupině začátečníků u nás trénují jak dospělí, tak mládež cca od 13. let – chlapci a dívky, stejně tak muži i ženy. Trénink je určen i úplným nováčkům bez předchozích zkušeností s bojovými sporty či bojovým uměním.

Trénink Kung-fu je velmi rozmanitý. Budeme společně pracovat na vaší fyzické kondici, síle, rychlosti i obratnosti. Naučíme vás silně praštit i pořádně kopnout a taky to, jak se máte po tréninku postarat o své tělo. Ruku v ruce s fyzicky náročným tréninkem jdou i relaxační cvičení a meditace. Budeme společně pracovat na vaší disciplíně, odhodlání, odvaze a budeme překonávat i náročné výzvy.

Je jedno jaké jsou momentálně vaše schopnosti a dovednosti. Společně je můžeme posouvat mnohem rychleji.

Na ukázkový trénink není potřeba se nahlašovat, prostě si přijďte kterékoliv pondělí či středu trénink vyzkoušet. Pokud se vám trénink bude líbit nebo jste již nyní rozhodnuti, že budete chtít trénovat pravidelně, tak vás žádáme o registraci a vyplnění přihlášky, která je již spojená s platbou. Ukázkové tréninky jsou zdarma.

S sebou na trénink potřebujete volný cvičební oděv a pití. Můžete cvičit v sálové obuvi, či bosky.

Máte-li další otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Rozvrh tréninků dospělých a juniorů

dospělí a junioři nábor 2024