Letní soustředění bude!

Letní škola Kung-fu 2019

Aktualizováno 3.6. 2020: Pro přihlášení na letní soustředění je potřeba zaplatit zálohu 1000,- Kč na účet 510 325 1702/4000. Jako VS dejte prosím svůj telefon, do zprávy pro příjemce prosím napište jméno účastníka. Na konci června Vám zašleme další podrobnosti. Děkuji :).

Aktualizováno 20.5. 2020: Současná opatření umožňují realizaci letního soustředění ve stejném rozsahu jak jsme zvyklí z minulosti. Níže najdete podrobnosti k akci.

Letos opět chystáme letní soustředění, které se bude týkat všech našich cvičenců. Mohou se přidat i děti, které k nám nechodí, ale rády by ji vyzkoušely.

Termín akce:

18. 7. – 25. 7., Blatiny 33 (u Žďáru n. Sázavou)

Kdo se může přidat?

Všichni naši cvičenci, či jejich rodinní příslušníci či známí. Standardně 8+ let, v případě pokud jsou děti samostatné, či mají doprovod, mohou i mladší.

Ubytování:

Chata VHS Brno – více lůžkové pokoje, jednodušší vybavení, rekonstruované sociální zařízení společné, společenská místnost, vybavená kuchyně. Fotky z ubytka najdete na http://www.vhsbrno.cz/blatiny/. S sebou spacák, případně i prostěradlo.

Mapka Street View

Strava:

Obědy a večeře (polévka, hlavní jídlo) přímo na chatě (opět vlastní kuchař). V případě zájmu je možno jídlo odhlásit, ale pouze na celý pobyt. Vzhledem k tomu že kuchař bude pro přípravu obědů využívat obě kuchyně, je možno kuchyňku využívat k přípravě vlastních pokrmů pouze omezeně po domluvě!

Platba:

Cena 4500,- Kč (sleva 500,- při platbě zálohy do 30.6., každopádně hlásit se je možné i poté, až do vyčerpání kapacity).

–          Na soustředění se přihlásíte složením nevratné zálohy 1000,- Kč (hotově či na účet).

–          Po dohodě je možno přijet i na část LŠ (cena 800Kč/den včetně ubytování, stravy a tréninků, při nahlášení po 30.6 poté 900Kč/den).

–          Doplatek částky do 10. 7. na účet, nebo hotově.

–          Pokud přijedete na část Lš a nevíte ještě přesně dny – doplatíte zbytek financí na místě – prosím dejte vědět jak zhruba to vidíte.

–          Doprovod, který se chce přidat na soustředění, ale nebude se účastnit tréninků bude mít cenu individuální – kontaktujte prosím trenéra.

–          Více členů jedné domácnosti, dále např. studenti, kteří se živí sami atd. budou mít cenu individuální – kontaktujte prosím trenéra.

Děti a mládež 8 – 18 let

Mají zajištěn mimo tréninkový program (vycházky, stolní hry, stezka odvahy atd.), dozor a pitný režim. Dále mají zajištěny i snídaně a svačinky.

Díky finanční dotaci města Brna mají děti a junioři do 18. let věku i za těchto podmínek stejnou cenu jako ostatní účastníci. V letošním roce bude dotace na jedno dítě činit 700,- Kč.

Prosím nedávejte dětem s sebou cennosti – zejména elektroniku. Jelikož jedou na sportovní soustředění, rádi bychom, aby se také rozumně stravovaly, proto jim prosím s sebou nedávejte sladkosti, čipsy atd. Děkujeme :).

Doprava:

Každý si zajišťuje individuálně – neměl by být problém vejít se k někomu do auta. V případě že místo nabízíte či poptáváte můžete dát vědět trenérovi.

Ostatní:

S sebou tréninkový oděv na ven, cvičí se (téměř) za jakéhokoliv počasí.

V dosahu jsou 3 – 4 restaurace, kavárna/cukrárna, jízdárna, skály na lezení, rybník, ping pong, ohniště, hřiště na volejbal… Vhodné je drobné kapesné, neberte si prosím cennosti.

Program:

Tréninky různého zaměření až 5x denně. Vybírat můžete z kondičních tréninků, tréninků sebeobrany, sportovního boje, forem, tréninků základů. Dále bude zahrnut strečing a dechová cvičení (čchi kung) či meditace.

Mimo tréninky samozřejmě budou k dispozici karetní a deskové hry, budeme promítat fotky a filmy, čeká vás filozofický večer i bečička ve sklepě. 😉

Organizace:

Tréninky začnou v sobotu odpoledne společně cca 17.00 – 18.00 (od 16.00 hod. je možno se ubytovávat), poté večeře.

Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne, následuje večeře, opékání a v sobotu v 10.00 odjezd.

Tréninky různého zaměření až 5x denně. Vybírat můžete z kondičních tréninků, tréninků sebeobrany, sportovního boje, forem, tréninků základů. Dále bude zahrnut strečing a dechová cvičení (čchi kung) či meditace.

V případě dalších dotazů:

Využijte náš formulář v liště Kontakt, nebo přímo kontaktujte sifu Jiřího Holáně.

Kontakt na organizátora a trenéra – Jiří Holáň
tel. 605 521 525
email: info@hunggar.cz