Letní škola Kung-fu

Chata-Blatiny

Tak jako každý rok i letos náš oddíl pořádá letní školu kung-fu na Vysočině. Letos budeme mít nějaká lůžka navíc, tak pokud máte zájem je možno vzít s sebou i civilisty, kteří se nebudou účastnit tréninkového programu.

Termín akce:

25. 7. – 1. 8., Blatiny 33 (u Žďáru n. Sázavou)

Ubytování

Chata-Blatiny

Chata VHS Brno – vícelůžkové pokoje, jednodušší vybavení, rekonstruované sociální zařízení společné, společenská místnost, vybavená kuchyně. Fotky z ubytování najdete na interním webu, FB  nebo na VHS Brno – Blatiny. S sebou spacák, vhodné je i prostěradlo.
Mapka Street View

Strava:

Obědy a večeře (polévka, hlavní jídlo) přímo na chatě (opět vlastní kuchař). V případě zájmu je možno jídlo odhlásit, ale pouze na celý pobyt. Vzhledem k tomu, že kuchař bude pro přípravu obědů využívat obě kuchyně, je možno kuchyňku využívat k přípravě vlastních pokrmů pouze omezeně po domluvě!

Doprava:

Dopravu si zajišťuje každý individuálně – neměl by být problém vejít se k někomu do auta.

Ostatní: s sebou tréninkový oděv na ven, cvičí se (téměř) za jakéhokoliv počasí. V dosahu jsou 3 – 4 restaurace, kavárna/cukrárna, jízdárna, skály na lezení, rybník, ping pong, ohniště, hřiště na volejbal…Vhodné je drobné kapesné, neberte si prosím cennosti.

Program:

Tréninky různého zaměření až 5x denně. Vybírat můžete z kondičních tréninků, tréninků sebeobrany, sportovního boje, forem, tréninků základů. Dále bude zahrnut strečing a dechová cvičení (čchi kung) či meditace.

Letos bude program lehce jiný než na minulých soustředcích – více se podíváme na formy, každopádně v nabídce bude i sportovní boj (boj v postoji i na zemi), modelovky, tématické workshopy (boj proti noži, boj s tyčemi, pro děti pak program proti šikaně).

Mimo tréninky samozřejmě budou k dispozici karetní a deskové hry, budeme promítat fotky a filmy, čeká vás filozofický večer i bečička ve sklepě.

Děti a mládež 8 – 12 let mají zajištěn mimotréninkový program (vycházky, stolní hry, stezka odvahy atd.), dozor, pitný režim i snídaně a svačinky.

Organizace:

Tréninky začnou v sobotu odpoledne společně cca 17.00 – 18.00 (od 16.00 hod. je možno se ubytovávat), poté večeře.

Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne, následuje večeře, bečka + opékání a v sobotu v 10.00 odjezd.

Kontakt na organizátora a trenéra – Jiří Holáň tel. 605 521 525