Letní škola 2023 v Blatinách

kung-fu blatiny

Termín: 15. 7. – 22. 7., Blatiny 33 (u Žďáru n. Sázavou).

Letní škola hlásí – plno!
Hlavní akce sezóny, nadmíru oblíbená letní škola v Blatinách, je v tuto chvíli komplet plná! Hlásit se v tuto chvíli můžete jako náhradníci – obvykle se stane, že někdo na poslední chvíli odpadne, takže zatím nemusíte zoufat, místo se třeba ještě najde.

Letní škola je určená pro všechny naše cvičence. V případě volné kapacity se mohou přidat i jejich rodinní příslušníci či známí. Standardně se mohou přihlásit děti starší osmi let, pokud jsou samostatné či mají doprovod, mohou i mladší.

Ubytování

Chata VHS Brno – vícelůžkové pokoje, jednodušší vybavení, rekonstruované sociální zařízení společné, společenská místnost, vybavená kuchyně. Fotky z ubytování najdete zde.

Platba

Cena: 5400,- Kč (4900,- při platbě zálohy do 20.6.; hlásit se je možné i poté, a to až do vyčerpání kapacity).

  • Na soustředění se přihlásíte složením nevratné zálohy 1000,- Kč (hotově či na účet – 510 325 1702/2010).
  • Doplatek částky do 3.7. na účet
  • Po dohodě je možno přijet i na část LŠ (cena 850,- Kč/den včetně ubytování, stravy a tréninků, při nahlášení po 20.6 poté 950,- Kč/den).
  • Pokud přijedete na část LŠ a nevíte ještě přesně dny, doplatíte zbytek financí na místě – prosím, dejte vědět dopředu, že je to Váš případ a také zhruba které dny dorazíte.
  • Doprovod, který se nebude účastnit tréninků, bude mít cenu individuální – kontaktujte prosím Jirku.
  • V případě potřeby je platbu možno zaplatit ve více splátkách – kontaktujete prosím Jirku.
  • Zároveň hledám několik lidí na výpomoc na soustředění, kteří si tím pádem část ceny mohou odpracovat.

S sebou

Spacák, případně i polštář, či prostěradlo.

Tréninkový oděv na ven, cvičí se (téměř) za jakéhokoliv počasí.

Prosím, nedávejte dětem s sebou cennosti – zejména elektroniku. Jelikož jedou na sportovní soustředění, rádi bychom, aby se také zdravě stravovaly, proto jim, prosím, s sebou nedávejte ani sladkosti, čipsy, colu, atd. Děkujeme :).

Strava

Obědy a večeře (polévka, hlavní jídlo) přímo na chatě (opět vlastní kuchař). V případě zájmu je možno jídlo odhlásit, ale pouze na celý pobyt. Vzhledem k tomu že kuchař bude pro přípravu obědů využívat obě kuchyně, je možno kuchyňku využívat k přípravě vlastních pokrmů pouze omezeně po domluvě!

Děti do 12-ti let mají zajištěny i snídaně a svačiny. Junioři od 13-ti do 18-ti let si mohou tyto přiobjednat za doplatek 400,- Kč.

Doprava

Dopravu si zajišťuje každý individuálně. Pokud poptáváte nebo nabízíte dopravu, dejte vědět Jirkovi, zkusí vás s někým zkontaktovat.

Ostatní

V dosahu jsou 3 – 4 restaurace, kavárna/cukrárna, jízdárna, skály na lezení, rybník, ping pong, ohniště, hřiště na volejbal… Vhodné je drobné kapesné, neberte si prosím cennosti.

Program

Tréninky různého zaměření po celý den. Vybírat můžete z kondičních tréninků, tréninků sebeobrany, sportovního boje, kung-fu forem, tréninků základů. Dále bude zahrnut strečink a dechová cvičení (čchi kung) či meditace a masáže. A samozřejmě každovečerní výzvy :D.

Mimo tréninky samozřejmě budou k dispozici karetní a deskové hry, budeme promítat fotky a filmy, čeká vás filozofický večer i bečička (nebo tři) ve sklepě ;).

Organizace

Tréninky začnou v sobotu odpoledne od 17.30 hod. (od 16.00 hod. je možno se ubytovávat), poté večeře.
Poslední tréninky proběhnou v pátek odpoledne, následuje exhibice, večeře, opékání a v sobotu v 10.00 odjezd.

kung-fu blatiny