Letní grilovačka a Laser game 12.6. budou!

Grilovačka a laser game

Aktualizováno 8.6.: Výhled počasí na konec týdne je nejistý, každopádně loni jsme grilovali také pod střechou přístřešku, tak pokud to jinak nepůjde, tak to zopakujeme. Akce se tedy uskuteční za každého počasí :).

Aktualizováno: Platí, že na laser game máme 2 hry pro dospělé a 2 pro děti. Vzhledem k aktuální situaci se mění čas her tak, že v 17.00 začnou děti v akční aréně a ve stejnou dobu dospělí v taktické. Poté 10 minut pauza a cca 17.25 začnou obě skupiny hrát druhou hru… Zapisování již probíhá 🙂

Jako každý rok, vás chci i letos pozvat na letní grilovačku/besídku. Jedná se oddechovou akci na závěr školního roku, spojenou s grilováním a pohodovým posezením pro naše cvičence i doprovod (pro děti budou k dispozici venkovní aktivity). Akce se uskuteční v uzavřeném skautském areálu mezi ulicemi Kroftova a Štursova v Žabovřeskách, je určena pro děti i dospělé. Začátek od 18.00, zakončení každý dle libosti, nejpozději však v sobotu ráno (přespat je možno v klubovně ve vlastním spacáku). K dispozici bude jak ohniště, tak i gril a alko a nealko pití. Dobroty na grilování si každý vezměte vlastní.

Laser game

Letos opět před akcí grilovačkou je možno se přidat na laser game. Půjdeme do Laser Game Brno – ul. Hybešova 46. Pro děti jsou určeny 2 hry, pro dospělé také dvě. První hra v obou případech začíná v 17.00, druhá potom v 17.25 hodin. Jedna hra vychází na 100 Kč. Částku je potřeba zaplatit předem do vyčerpání kapacity 14. hráčů u každé hry.