Kung-fu nábor nováčků září 2023

kung-fu nábor

Zveme vás na ukázkové tréninky Kung-fu, které se konají od pondělí 18. září. Je možné si je zdarma vyzkoušet až do 11. října.


Kung-fu nábor děti

Tyto tréninky jsou určeny pro děti, které k nám přicházejí trénovat poprvé. Máme pro ně připraven ukázkový trénink všeho, co musí mladí bojovníci ovládat. Chceme, aby naši bojovníci byli fyzicky zdatní, obratní i rychlí. Hry se budou střídat s náročný tréninkem úderů či kopů, budeme otužovat tělo i mysl. Společně budeme pracovat na jejich disciplíně a zodpovědnosti.

Na ukázkový trénink můžete přijít až do 11.10. Není potřeba se nahlašovat, prostě si přijďte kteroukoliv středu trénink vyzkoušet. Pokud se vám trénink bude líbit anebo jste již nyní rozhodnuti, že budete chtít trénovat pravidelně, tak vás požádáme o registraci a vyplnění přihlášky, která je již spojená s platbou.

Rozvrh tréninků dětí

nábor kung-fu děti

Kung-fu nábor dospělí a junioři

Ve společné skupině začátečníků u nás trénují jak dospělí, tak mládež cca od 13. let – chlapci a dívky, stejně tak muži i ženy. Trénink je určen i úplným nováčkům bez předchozích zkušeností s bojovými sporty či bojovým uměním.

Trénink Kung-fu je velmi rozmanitý. Budeme společně pracovat na vaší fyzické kondici, síle, rychlosti i obratnosti. Naučíme vás silně praštit i pořádně kopnout a taky to, jak se máte po tréninku postarat o své tělo. Ruku v ruce s fyzicky náročným tréninkem jdou i relaxační cvičení a meditace. Budeme společně pracovat na vaší disciplíně, odhodlání a odvaze překonávat náročné výzvy.

Je jedno jaké jsou momentálně vaše schopnosti a dovednosti. Společně je můžeme posouvat mnohem rychleji.

Na ukázkový trénink můžete přijít až do 11.10. Není potřeba se nahlašovat, prostě si přijďte kterékoliv pondělí či středu trénink vyzkoušet. Pokud se vám trénink bude líbit anebo jste již nyní rozhodnuti, že budete chtít trénovat pravidelně, tak vás požádáme o registraci a vyplnění přihlášky, která je již spojená s platbou.

Rozvrh tréninků dospělých a juniorů

kung-fu nábor 2022