Kung-fu nábor dětí a juniorů od 6 let

Kung-fu nábor dětí

Pokud to situace umožní, bude od 4. ledna opět probíhat nábor nových žáků do naší školy. Máme připraveny ukázkové tréninky pro děti, dorostence i dospělé. Trénink je určen i úplným nováčkům bez předchozích zkušeností s bojovými sporty či bojovým uměním. Trénink je vhodný pro dívky i chlapce, ženy i muže.

Ve středu 6. ledna 2021 pro vás máme připraven ukázkový trénink pro děti a juniory od 6 do cca 11 let. Ukázkový trénink je možno absolvovat kteroukoliv středu v průběhu měsíce leden. Rozvrh a ceník tréninků najdete zde.

Tyto tréninky jsou určeny pro děti, které k nám přicházejí trénovat poprvé. Máme pro ně připraven ukázkový trénink všeho, co musí mladí bojovníci ovládat. Chceme, aby naši bojovníci byli fyzicky zdatní, obratní i rychlí. Hry se budou střídat s náročný tréninkem úderů či kopů, budeme otužovat tělo i mysl. Společně budeme pracovat na jejich disciplíně a zodpovědnosti.

Tréninky dětí je vhodné si rezervovat dopředu – bývají zaplněny nejrychleji. Pro rezervaci stačí napsat na náš email, či vyplnit formulář.

Junioři od 12 let výše u nás trénují spolu se studenty středních škol, vysokoškoláky a dospělými ve společné skupině. Jejich tréninky začínají již od pondělí 4. ledna.