Jarní soustředění Kung-fu 6. – 9. května

jarní soustředění 2016

Připravuje se jarní soustředění Kung-fu v Penzionu Čermák, kousek od Sloupu v Moravském krasu. Ubytování bude ve vícelůžkových pokojích (2-5osob). Strava bude zajištěná pro celou sobotu a neděli až do oběda.

Začátek soustředění již v pátek 17.30 (fu hok ve dvojici a tyče ve dvojici), od 18.30 všichni ostatní. Zakončení v neděli kolem oběda. Soustředění je určeno pro začátečníky i pokročilé, v případě zájmu mohou jet i junioři cca 12+

Tréninky:

Samozřejmě i letos budou v programu zařazeny 1 – 2 kondiční tréninky – plavková sezóna se nevyhnutelně blíží  Hodně budeme pracovat na formách, jak těch klasických, Lau GarGung Gee, tak i těch ve dvojicích, případně formách z kategorie “téměř zapomenuto“. Rád bych strávil nějaký čas drily ve dvojicích a chci udělat takovou malou dílnu, kde pojedeme páky a třeba nějaký kop co normálně nejezdíme.

Zejména pro nováčky chci udělat blok na sebeobranu. Jinak pro zájemce mám připravenou docela drsnou výzvu na posouvání vašich hranic. Sám jsem zvědav, jak to dopadne. No a jinak spousta večerní zábavy a pohody taktéž zaručena. Jo a kdyby někdo chtěl boxovat nebo greplit, tak se taky můžeme domluvit .

Jarní soustředění Kung-fu