3. evropský mezinárodní festival čínského wushu

festival čínského wushu

V sobotu 25. dubna 2015 se v Praze uskutečnil již třetí ročník Evropského mezinárodního festivalu čínského wushu, který pořádal Zhai Hua Wushu Institute ve spolupráci s Českou federací wushu a China Center. Této významné akce se zúčastnilo 23 týmů z celého světa, včetně Číny, USA ale i Německa, Itálie a dalších.

Celkem 150 soutěžících ve dvou stech startech předvedlo sestavy různých stylů tradičního Kung-fu i sportovního wushu, v zápasech Qingda (lighkontaktní boj), Tui shou a čínského zápasu. Na závěr celodenní akce pak proběhla slavnostní exhibice, na které jsme viděli ukázku různých stylů a směrů wushu.

Náš tým ve složení Simon Sedlák, Anet Titzová, Alžběta Rouzková a Vladislav Kubíček v silné konkurenci předvedl skvělý výkon. Dvě zlaté a dvě stříbrné medaile o tom jistě svědčí. Všem účastníkům děkujeme za příkladnou reprezentaci našeho oddílu a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Fotogalerie z  Festivalu WuShu Praha 2015

Wushu festival Praha 2015